Elite Naruto PBF

Jest to forum do gry PBF opartej na popularnej Mandze & Anime "Naruto"


#1 2011-08-10 20:25:20

 Uchiha Shinsaku

Big User

11099485
Skąd: Świat szeroki.
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 46

Treningi

Nasza postać forumowa na początku jak to zazwyczaj bywa jest wymoczkiem. Jak zrobić by była ona nieco silniejsza? Trzeba potrenować!
Treningi na forum dzielimy na 2 rodzaje: Trening Atrybutów i Trening technik. Zacznijmy od tego drugiego.

Techniki to podstawowa broń każdego shinobi. Jak więc się ich uczyć? To proste ruszamy na salę treningową lub w jakieś inne miejsce. (Treningi poza wioską od chunnina) i zaczynamy trening. Trenujemy opisując nasze działania jakie wykonujemy by technika nam wyszła. Pamiętamy o czasie niedokonanym.
Przykład: Zacząłem mozolne zbieranie odpowiedniej ilości skondensowanej chakry, by potem przemienić ją za pomocą mojej natury Katon w sporej wielkości kuli ognia. Nie wiedziałem czy uda mi się tego dokonać, jednak głęboko wierzyłem w swoje umiejętność, a dodatkowo skupiałem się maksymalnie na tej czynności i starałem się nie rozpraszać. - Oczywiście czym dłuższy post i ładniejszy tym szybciej technikę opanujemy. Po napisaniu takowego posta odejmujemy tyle Punktów Rozwoju ile potrzeba na nauczenie sie techniki i czekamy, aż Mistrz Gry wystawi nam procentowy postęp w nauce. Oczywiście uczymy takową naukę na 100%, a wtedy nie pozostaje nam nic innego jak wpisać technikę do Karty Postaci.

Trening Atrybutów opiera się na podobnej zasadzie. Udajemy się na salę treningową lub jeżeli mamy rangę chunnina w jakieś miejsce poza wioską i trenujemy opisując czynności jakie wykonuje nasza postać. Jak zwykle bywa czym lepszy i dłuższy post tym więcej punktów atrybutów zdobywamy. Treningi oczywiście oceniają Mistrzowie Gry.

Statystyki:


0-20 --> Marny
21-40 --> Słaby
41-80 --> Przeciętny
81-120 --> Ponadprzeciętny
121-160 --> Wyćwiczony
161-230 --> Weteran
231-300 --> Mistrz
301-400 --> Perfekcjonista
401-500  --> Legendarny
501+ -----> Boski <WTF!?!?!>


http://i56.tinypic.com/10wuxhw.jpg


myślę, robię/opisuję, mówię

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.remontpowerofninja.pun.pl www.anime-plock.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl www.knsg.pun.pl www.asg-team.pun.pl